Picture1aFARMTRAK, 1964 senesinden beri, iş ve ziraat makineleri alanında hizmet vermekte olan firmamız faaliyet alanını 1980’lerin başından itibaren bu makinelerde kullanılan hidrolik sistemlerin  imalat, bakım, montaj, servis ve pazarlama hizmetini vermektedir. Ek olarak imalat, ithalat, mümessillik ve servis ortaklığı yaptığımız ürünler ile müşterilerimizin özel ihtiyaçları doğrultusunda hidrolik sistem projesi ve uygulaması hizmetini de  donanımlı teknik kadrosu ile  vermektedir

Yeni çağın getirdiği yeniliklere uzak kalmayarak Hidrolik sistem konusunda uzman kadrosu ve dünyanın önde gelen hidrolik ekipman üreticileri ile yaptığı yeni distribütörlük anlaşmaları ile komple sistem çözümleri sunan Farmtrak,  Türkiye’nin önde gelen OEM üreticilerinin vazgeçilmez çözüm ortaklarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Farmtrak gelişen teknolojileri yakından takip etmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak katma değeri yüksek hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Farmtrak

*1000m² Üretim Sahası
*400m² Ar-Ge Sahası
*Konusunda uzman mühendis ve teknik personel kadrosu
*3 Ana Distribütörlük
*Geniş Yurtdışı Tedarik Ağı ile Çeşitli Ürünlerde Destek
*50 Yıllık Bilgi ve Deneyimi ile

  •                                                                                  Cevizli / MALTEPE’ de hizmet vermektedir

Mümessilliklerimiz;

HF

Dünyanın önde gelen Hidrolik katriç valf, Elektro-hidrolik kontroller ve Hidrolik Manifold satıcılarından biri olup senede yaklaşık 6 milyon valf ve 550 bin Manifold sistem üretmektedir. HydraForce ürünleri bütün dünyada geniş bir distribütör ağı tarafından desteklenmektedir. HydraForce, üstün ürün kalitesi, teslimat ve teknolojisindeki başarısı sayesinde birçok ekipman ve makine imalatçıları tarafından tanınmış ve kabul görmüştür.

 

Bondioli

Bondioli & Pavesi başından beri bir tutkuyu beslemiştir: gücün dönüşümü. Sonuç, müşterilerin isteklerini karşılayabilecek şekilde üretilmiş, entegre bir dizi üründür. Global markete yetebilmek için ise Bondioli & Pavesi, uzmanlık ve teknik bilgi toplayarak büyümüştür ve kurum bünyesine yeni şirketler eklemiştir. Bunun sonucunda ortaya bağımsız bir grup endüstriyel ünite çıkmıştır ki bu ünitelerin tasarımları, üretimleri, satışları, servisi ve karşılıksız fonksiyonları ahenk içersinde sıralamıştır.

sai

SAI, ürünlerinin üretimine ve pazarlamasına katkıda bulunan çeşitli şirketlerin oluşturduğu tek bir organizasyondur. Sai müşterilerin ihtiyaçlarına direk çözümler bulabilecek tek bir ortak, müşterileriyle birlik olup isteklerini araştıran ve bunları sürekli yenilik ve kalitesiyle giderebilecek bir kuruluştur. Araştırma ve geliştirme Merkezi sayesinde müşterilerin istek ve taleplerini etüt edebilmiş ve çağın getirdiği sorunlarla başa çıkabilmiştir.

 

FARMTRAK LTD.

“Hidrolik Sistemlerde Çözüm Ortağınız”

Leave a Reply

Descargar musica