SAI_logo

 

 

SAI grubu, SAI ürünlerinin üretimine ve pazarlamasına katkıda bulunan çeşitli şirketlerin oluşturduğu tek bir organizasyondur. Müşterilerin ihtiyaçlarını SAI grubunu oluşturan şirketlerin her biri doğrudan ilgilenmekte ve çözüm sunmaktadır.  Müşteriler ile işbirliklerini geliştirerek müşterilerin ihtiyaçlarına inovatif, kaliteli ve eksiksiz çözümler sunmaktadır. SAI markası İtalya ve uluslar arası platformlarda sahip olduğu beceriklilik, esneklik ve sürekli gelişim değerlerini 40 yılı aşan tarihi boyunca şirket karakteri olarak korumuştur. Farmtrak, SAI Türkiye Temsilcisi olarak SAI’nin tüm ürünlerinin satışını sağlamaktadır.

SAI, Ar-Ge merkezinde müşterilerin isteklerini karşılayabilmek ve gelecekte oluşabilecek sorunları çözebilmek için sürekli yeni çözümler üzerine çalışmaktadır. Ar-Ge merkezinde görev alan uzman teknisyenler ihtiyaçları olan tüm ekipmanlar ve laboratuvar olanakları ile sadece araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu sayede SAI yenilikçi hidrolik ürünler ve farklı prototipler üretebilmektedir. SAI Araştırma ve geliştirme çalışmalarını sadece şirket içinde yapılan ve pazarın ihtiyaçlarını anlayarak yürütülen bir çalışma olarak görmemekte aynı zamanda üniversiteler ve araştırma şirketleri ile işbirlikleri yaparak AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Farmtrak, SAI Türkiye Temsilicisi olarak yetkin teknik kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri sağlamaktadır.

Leave a Reply

Descargar musica