HF

HydraForce dünyanın önde gelen hidrolik cartridge valf, elektro hidrolik kontrollerve entegre manifold satıcılarından biri olup senede yaklaşık 6 milyon valf ve 550 bin manifold sistemi üretmektedir. HydraForce ürünleri bütün dünyada geniş distribütör ağı tarafından desteklenmektedir. Farmtrak, Hydrafoce Türkiye Temsilcisi olarak Hydraforce’un tüm ürünlerinin satışını sağlamaktadır. HydraForce, üstün ürün ve teslimat kalitesi ve ileri hidrolik teknolojisi sayesinde bir çok imalatçı tarafından tanınmış ve kabul görmüştür.

Hydra Force Hidrolik Sanayinin en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Hidrolik Kartiş valfler manifoldlar ve elektronik kontroller Hydraforce ve Farmtrak güvencesi ile müşterilerimize sunulmaktadır. HydraForce’un ürün kataloğu toplamda 387 olmak üzere uygulama alanına göre seçilebilecek farklı basınç seviyelerine uygun, akış ve yön kontrol yetisine sahip olan ürünler içerir.

Hydra Force 23.225 metrekarelik bir alana yayılmış 3 tesiste hizmet vermektedir. Yüksek kalitede ki  ürünler özel test hücrelerinde bütün yönleriyle incelenmek ve kontrol etmek amacıyla 57 farklı teste tabii tutmaktadır. Kritik parçalar en ileri CNC teknolojileri ile üretilmektedir.

20 senedir HydraForce mobil teknolojiler ve Endüstriyel uygulamalar için yüksek performanslı hidrolik ve elektro-hidrolik kontrollü ürünler geliştirmektedir. HydraForce ürünleri endüstriyel ve mobil uygulamalar için gerekli çalışma koşullarında yüksek performans sağlaması için tasarlanmıştır.

HydraForce cartrige valfleri ve entegre edilmiş elektro-hidrolik sistemlerin geliştirilmesi için bünyesinde 50’den fazla deneyimli mühendis bulunmaktadır. Mühendislerin dörtte biri Yüksek Lisans ya da Doktora derecesine sahiptir. HydraForce’un hidrolik ve elektro-hidrolik hareket kontrol uygulamalarında en ileri, en yenilikçi tasarımlara sahip olmasında mühendislik kadrosunun zenginliği önemli bir rol oynamaktadır.

HydraForce’un on adet Ar-Ge test standı, dört adet 480 Bar’a kadar dayanıklılık standı ve bir adet 2068 Bar’a kadar patlama standı bulunmaktadır. Ek olarak, itici kuvvet, kontrollü sıcaklık, titreşim, bozulma, -75 ve 200 Derece olmak üzere iki adet çevre koşulları ve lineer güç ölçüm gibi testleri yapabilme kapasitesine sahiptir.

Farmtrak, Hydraforce Türkiye Temsilicisi olarak yetkin teknik kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri sağlamaktadır.

 

 

Descargar musica