el-10-12Makaslı Platform

Makaslı liftler fazla yükseklik gerektirmeyen, fakat fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma kapasitesi gereken işlerde kullanılır. Bunlar daha büyük iş platformu ve personel yükselticilerden daha ağır yükler kaldıracak şekilde tasarlanmışlardır. Makas liftlerde bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler ancak platformlar yalnızca dikey olarak kalkar. Makaslı liftler çeşitli yüksekliklerde ve değişik modellerde üretilmektedir.

 

Farmtrak HydraForce ortaklığı ile Türkiye’de ki üreticiler için geliştirmiş olduğu elektronik oransal kontrol ünitesi ile Dünyanın bu sektörde kullandığı sistemi Türkiye’ye getirmekle sınırlı kalmayarak bu ürünlerin Avrupa pazarına açılmasına büyük kolaylık sağlamaktadır. Sunulan bu sistem Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesi için gerekli olan ISIR kalite dokümanları içermektedir.

 

” Firmamız tasarlanan her projeniz için HydraForce ve Bondioli Pavessi Mühendisleri ile birlikte  profesyonel bir ekip kurmakta ve üretimini planladığınız her makine için size özel bir çalışma ile sistemsel ve yazılımsal çözümler sunmaktadır.”

 

Leave a Reply

Descargar musica