16-metrekup-yem-kirma1

Yem Karma Makinası

Yem Karma Makineleri basit, hafif ve dayanıklı yapısı ile homojen yem kararak üretime sağladığı katkılardan dolayı süt ve besi çiftleri için vazgeçilmez bir ekipmanıdır.

Yem Karma Makineleri Çift helezon sistemi üzerinde bulunan özel alaşım ve tasarımlı bıçaklar sayesinde, güçlü şanzuman sistemi ile balyaların kısa sürede parçalanmasını, kesilmesini ve diğer kaba ve kesif yemlerle homojen olarak karışmasını sağlar.
Farmtrak olarak bu makinelerde bulunan manuel kumanda opsiyonunu kaldırarak elektronik kumanda (tek bir tuş) ile yem karma işlemini başlattıran bir sistem kurulumuna olanak sağlamaktayız. Makine üzerinde bulunan manuel özellikteki valf grupları çıkarılarak yerine HydraForce katriç valflerinin kullanımı ile geliştirilen sistem sayesinde operatör koltuğundaki konumunu bozmadan yanına yerleştirilen tek bir tuş yardımı ile bütün sistemi kontrol altına alabilmesi sağlanmaktadır.
Projemiz kapsamında Türkiye’nin önde gelen Yem Karma Makineleri imalatçıları ile ortak çalışmalarımız devam etmektedir.

 

” Firmamız tasarlanan her proje için HydraForce ve Bondioli Pavessi Mühendisleri ile birlikte profesyonel bir ekip kurmakta ve üretimini planlanan her makine için size özel bir çalışma ile sistemsel ve yazılımsal çözümler sunmaktadır.”

Descargar musica